MS27467T25F24AA
MS27467T25F24AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1226 pcs
Tikiake: MS27467T25F24AA.pdf
RFQ
MS27467T25F1P
MS27467T25F1P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 128POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1268 pcs
Tikiake: MS27467T25F1P.pdf
RFQ
MS27467T25F19SD
MS27467T25F19SD
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 743 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SD.pdf
MS27467T25F19SL
MS27467T25F19SL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F19SL.pdf
MS27467T25F24AA
MS27467T25F24AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE