MS27467T25B61SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B61SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T25B61SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B61SA
Tau Wae MS27467T25B61SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B61SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T25B61SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B61S-UHST4
MS27467T25B61S-UHST4
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
I roto i te taonga: 1031 pcs
Tikiake: MS27467T25B61S-UHST4.pdf
RFQ
MS27467T25B61SA
MS27467T25B61SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1094 pcs
Tikiake: MS27467T25B61SA.pdf
RFQ
MS27467T25B61S-LC
MS27467T25B61S-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B61S-LC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25B61S-LC.pdf
MS27467T25B61S
MS27467T25B61S
Whakaahuatanga: CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 986 pcs
Tikiake: MS27467T25B61S.pdf
MS27467T25B61SAL
MS27467T25B61SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B61SAL.pdf
MS27467T25B61SB
MS27467T25B61SB
Tikiake: MS27467T25B61SB.pdf
Tikiake: MS27467T25B61S.pdf
MS27467T25B61SA-LC
MS27467T25B61SA-LC
Tikiake: MS27467T25B61SA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T25B61SB.pdf
MS27467T25B61SA
MS27467T25B61SA
Tikiake: MS27467T25B61SA.pdf
MS27467T25B61SA-LC
MS27467T25B61SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel