MS27467T25B29PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B29PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B29PB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B29PB-LC
Tau Wae MS27467T25B29PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1233 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B29PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37419 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B29PB
MS27467T25B29PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4386 pcs
Tikiake: MS27467T25B29PB.pdf
RFQ
MS27467T25B29PALC
MS27467T25B29PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
I roto i te taonga: 1429 pcs
Tikiake: MS27467T25B29PALC.pdf
RFQ
MS27467T25B29PC
MS27467T25B29PC
Tikiake: MS27467T25B29PC.pdf
MS27467T25B29PB-LC
MS27467T25B29PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE