MS27467T25B24SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B24SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B24SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B24SAL
Tau Wae MS27467T25B24SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1776 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B24SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B24SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12 (12), 16 (12)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B24SB-LC
MS27467T25B24SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 5441 pcs
Tikiake: MS27467T25B24SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B24SA-LC
MS27467T25B24SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1307 pcs
Tikiake: MS27467T25B24SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B24SA-LC
MS27467T25B24SA-LC
MS27467T25B24SA
MS27467T25B24SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T25B24SA.pdf
MS27467T25B24SB
MS27467T25B24SB
Tikiake: MS27467T25B24SB.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 865 pcs
Tikiake: MS27467T25B24SB.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 857 pcs
Tikiake: MS27467T25B24SA.pdf
MS27467T25B24S-U
MS27467T25B24S-U
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: MS27467T25B24S-U.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
MS27467T25B24SALC
MS27467T25B24SALC
Tikiake: MS27467T25B24SALC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel