MS27467T25B24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B24PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T25B24PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 748 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 748 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B24PA
Tau Wae MS27467T25B24PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 748 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B24PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T25B24PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B24P-UHST4
MS27467T25B24P-UHST4
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
I roto i te taonga: 626 pcs
Tikiake: MS27467T25B24P-UHST4.pdf
RFQ
MS27467T25B24PA
MS27467T25B24PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 699 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PA.pdf
RFQ
MS27467T25B24PA
MS27467T25B24PA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5450 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PA.pdf
MS27467T25B24PA-LC
MS27467T25B24PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 1134 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PA-LC.pdf
MS27467T25B24PA-LC
MS27467T25B24PA-LC
MS27467T25B24PB
MS27467T25B24PB
I roto i te taonga: 646 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PB.pdf
MS27467T25B24P
MS27467T25B24P
I roto i te taonga: 734 pcs
Tikiake: MS27467T25B24P.pdf
MS27467T25B24PA-LC
MS27467T25B24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B24P.pdf
MS27467T25B24P-LC
MS27467T25B24P-LC
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25B24P-LC.pdf
MS27467T25B24P-U
MS27467T25B24P-U
I roto i te taonga: 543 pcs
Tikiake: MS27467T25B24P-U.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel