MS27467T25B24AA
MS27467T25B24AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1223 pcs
Tikiake: MS27467T25B24AA.pdf
RFQ
MS27467T25B20PA
MS27467T25B20PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 448 pcs
Tikiake: MS27467T25B20PA.pdf
RFQ
MS27467T25B24A
MS27467T25B24A
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 1088 pcs
Tikiake: MS27467T25B24A.pdf
MS27467T25B1PC
MS27467T25B1PC
Whakaahuatanga: LJT 128C 128#22D PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25B1PC.pdf
MS27467T25B20P
MS27467T25B20P
I roto i te taonga: 553 pcs
Tikiake: MS27467T25B20P.pdf
MS27467T25B24AA
MS27467T25B24AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B24AA.pdf
MS27467T25B1S
MS27467T25B1S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 128POS CRIMP