MS27467T25B19SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B19SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B19SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B19SAL
Tau Wae MS27467T25B19SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1965 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B19SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B19SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
I roto i te taonga: 2213 pcs
Tikiake: MS27467T25B19S-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B19SA
MS27467T25B19SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T25B19SA.pdf
Tikiake: MS27467T25B19SA.pdf
MS27467T25B19SA-LC
MS27467T25B19SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B19SA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T25B19SB.pdf
MS27467T25B19SC
MS27467T25B19SC
Tikiake: MS27467T25B19SC.pdf
MS27467T25B19SALC
MS27467T25B19SALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B19SALC.pdf
MS27467T25B19SB-LC
MS27467T25B19SB-LC
Tikiake: MS27467T25B19SB-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 853 pcs
MS27467T25B19SA-LC
MS27467T25B19SA-LC
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel