| Tau Wae | MS27467T25B19S | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 761 pcs | Pepa Raraunga | MS27467T25B19S.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | Shielded | Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 25-19 | Rauemi Hee | Aluminum Alloy |
| Kua oti te Rei | Olive Drab Cadmium | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | SMS27467T25B19S |
| Whakatakotoranga | N (Normal) | Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tau o nga Tauranga | 19 | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Tae Whakatu | - | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 1 Weeks |
| Tiaki Ingoa | Environment Resistant | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Pato Tere | Bayonet Lock | Whakaahuatanga Taipitopito | 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Whakatauranga onamata | 23A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |