MS27467T25B19PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T25B19PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B19PA
Tau Wae MS27467T25B19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T25B19PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B19PA
MS27467T25B19PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 631 pcs
Tikiake: MS27467T25B19PA.pdf
RFQ
MS27467T25B19PA-LC
MS27467T25B19PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1275 pcs
Tikiake: MS27467T25B19PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B19PA
MS27467T25B19PA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 5960 pcs
Tikiake: MS27467T25B19PA.pdf
MS27467T25B19P
MS27467T25B19P
Tikiake: MS27467T25B19P.pdf
Tikiake: MS27467T25B19P.pdf
MS27467T25B19P-LC
MS27467T25B19P-LC
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25B19P-LC.pdf
Tikiake: MS27467T25B19P-LC.pdf
MS27467T25B19PA-LC
MS27467T25B19PA-LC
MS27467T25B19PB
MS27467T25B19PB
I roto i te taonga: 970 pcs
Tikiake: MS27467T25B19PB.pdf
I roto i te taonga: 703 pcs
MS27467T25B19PALC
MS27467T25B19PALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B19PALC.pdf
MS27467T25B19PAL
MS27467T25B19PAL
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS
Tikiake: MS27467T25B19PAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel