MS27467T23Z55SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23Z55SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T23Z55SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 769 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23Z55SA
Tau Wae MS27467T23Z55SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 769 pcs Pepa Raraunga MS27467T23Z55SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37361
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25A19P
MS27467T25A19P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 946 pcs
Tikiake: MS27467T25A19P.pdf
RFQ
MS27467T23Z55PA
MS27467T23Z55PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: MS27467T23Z55PA.pdf
RFQ
MS27467T23Z55SA-LC
MS27467T23Z55SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE