MS27467T23F55PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F55PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T23F55PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F55PA-LC
Tau Wae MS27467T23F55PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1425 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F55PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37315 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.726" (43.85mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F55P
MS27467T23F55P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1191 pcs
Tikiake: MS27467T23F55P.pdf
RFQ
MS27467T23F55P-CGCA23
MS27467T23F55P-CGCA23
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
I roto i te taonga: 4586 pcs
Tikiake: MS27467T23F55P-CGCA23.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T23F55P.pdf
MS27467T23F55PALC
MS27467T23F55PALC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS