MS27467T23F53PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F53PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T23F53PC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F53PC-LC
Tau Wae MS27467T23F53PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1822 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F53PC-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-53
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37298 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.726" (43.85mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F53PC
MS27467T23F53PC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1224 pcs
Tikiake: MS27467T23F53PC.pdf
RFQ
MS27467T23F53PD
MS27467T23F53PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN
I roto i te taonga: 1009 pcs
Tikiake: MS27467T23F53PD.pdf
RFQ
MS27467T23F53PB-LC
MS27467T23F53PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Tikiake: MS27467T23F53PB-LC.pdf
MS27467T23F53PC-LC
MS27467T23F53PC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors