MS27467T23B55SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B55SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T23B55SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B55SA
Tau Wae MS27467T23B55SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1218 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B55SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T23B55SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B55SAL
MS27467T23B55SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1963 pcs
Tikiake: MS27467T23B55SAL.pdf
RFQ
MS27467T23B55PLC
MS27467T23B55PLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
I roto i te taonga: 1845 pcs
Tikiake: MS27467T23B55PLC.pdf
RFQ
MS27467T23B55SA-LC
MS27467T23B55SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Tikiake: MS27467T23B55SA-LC.pdf
MS27467T23B55S
MS27467T23B55S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: MS27467T23B55S.pdf
MS27467T23B55S-LC
MS27467T23B55S-LC
Tikiake: MS27467T23B55S-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Tikiake: MS27467T23B55S.pdf
MS27467T23B55SB
MS27467T23B55SB
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T23B55SB.pdf
Tikiake: MS27467T23B55SB.pdf
MS27467T23B55PD-LC
MS27467T23B55PD-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Tikiake: MS27467T23B55PD-LC.pdf
MS27467T23B55SA
MS27467T23B55SA
Tikiake: MS27467T23B55SA.pdf
MS27467T23B55SA-LC
MS27467T23B55SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel