MS27467T23B55PB
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B55PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T23B55PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B55PB
Tau Wae MS27467T23B55PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1236 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B55PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37243
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B55PA
MS27467T23B55PA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1706 pcs
Tikiake: MS27467T23B55PA.pdf
RFQ
MS27467T23B55PB-LC
MS27467T23B55PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1603 pcs
Tikiake: MS27467T23B55PB-LC.pdf
RFQ
MS27467T23B55PC
MS27467T23B55PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T23B55PC.pdf
MS27467T23B55PB
MS27467T23B55PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations