MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
I roto i te taonga: 1867 pcs
Tikiake: MS27467T23B55AA.pdf
RFQ
MS27467T23B53SN
MS27467T23B53SN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLUG ASSY
I roto i te taonga: 1869 pcs
Tikiake: MS27467T23B53SN.pdf
RFQ
MS27467T23B55A
MS27467T23B55A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
Tikiake: MS27467T23B55A.pdf
MS27467T23B55AB
MS27467T23B55AB
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Tikiake: MS27467T23B55AB.pdf
MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
Tikiake: MS27467T23B55AA.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T23B55AB.pdf
MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
Tikiake: MS27467T23B55AA.pdf
MS27467T23B53SLC
MS27467T23B53SLC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Tikiake: MS27467T23B53SLC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel