MS27467T23B53SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B53SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Ngā Rauemi: MS27467T23B53SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B53SAL
Tau Wae MS27467T23B53SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2596 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B53SAL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa SMS27467T23B53SAL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T23B53SAL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.726" (43.85mm)
Ko te Hononga Nuturu Cadmium Hoahoa Whakapā Thermoplastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B53SA
MS27467T23B53SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP