MS27467T23B21PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T23B21PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B21PA
Tau Wae MS27467T23B21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1411 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37197
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B21P
MS27467T23B21P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1218 pcs
Tikiake: MS27467T23B21P.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1560 pcs
Tikiake: MS27467T23B21P.pdf
RFQ
MS27467T23B21PA-UWHST4
MS27467T23B21PA-UWHST4
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Tikiake: MS27467T23B21PA-UWHST4.pdf
MS27467T23B21PB
MS27467T23B21PB
Tikiake: MS27467T23B21PB.pdf
MS27467T23B21P-UHST4
MS27467T23B21P-UHST4
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T23B21P-UHST4.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 21POS STRGHT W/PINS
MS27467T23B21PA
MS27467T23B21PA
Tikiake: MS27467T23B21PA.pdf
MS27467T23B21P-LC
MS27467T23B21P-LC
Tikiake: MS27467T23B21P-LC.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T23B21PB.pdf
MS27467T23B21PA-LC
MS27467T23B21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Tikiake: MS27467T23B21PA-LC.pdf
MS27467T23B21P-UWHST4
MS27467T23B21P-UWHST4
Tikiake: MS27467T23B21P-UWHST4.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel