MS27467T21F41SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F41SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21F41SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F41SB
Tau Wae MS27467T21F41SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1316 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F41SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37119
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F41SA
MS27467T21F41SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1181 pcs
Tikiake: MS27467T21F41SA.pdf
RFQ
MS27467T21F41SB-LC
MS27467T21F41SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 1591 pcs
Tikiake: MS27467T21F41SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T21F41SC
MS27467T21F41SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T21F41SC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T21F41SC.pdf
MS27467T21F41SB
MS27467T21F41SB
Tikiake: MS27467T21F41SB.pdf