MS27467T21F41SAL
MS27467T21F41SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2205 pcs
Tikiake: MS27467T21F41SAL.pdf
RFQ
MS27467T21F41PL
MS27467T21F41PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 1790 pcs
Tikiake: MS27467T21F41PL.pdf
RFQ
MS27467T21F41SA
MS27467T21F41SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F41SA.pdf
MS27467T21F41S
MS27467T21F41S
Tikiake: MS27467T21F41S.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T21F41S.pdf
MS27467T21F41SA
MS27467T21F41SA
Tikiake: MS27467T21F41SA.pdf
MS27467T21F41SA
MS27467T21F41SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Tikiake: MS27467T21F41SA.pdf
MS27467T21F41S-LC
MS27467T21F41S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F41S-LC.pdf
MS27467T21F41PD-LC
MS27467T21F41PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F41PD-LC.pdf
MS27467T21F41SA-LC
MS27467T21F41SA-LC
Tikiake: MS27467T21F41SA-LC.pdf
MS27467T21F41PLC
MS27467T21F41PLC
Tikiake: MS27467T21F41PLC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel