MS27467T21F41AA
MS27467T21F41AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2051 pcs
Tikiake: MS27467T21F41AA.pdf
RFQ
MS27467T21F39SC
MS27467T21F39SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1194 pcs
Tikiake: MS27467T21F39SC.pdf
RFQ
MS27467T21F41AB
MS27467T21F41AB
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21F41AB.pdf
MS27467T21F39SB
MS27467T21F39SB
Tikiake: MS27467T21F39SB.pdf
MS27467T21F39SC-LC
MS27467T21F39SC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F39SC-LC.pdf
MS27467T21F41A
MS27467T21F41A
Tikiake: MS27467T21F41A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel