MS27467T21F39SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T21F39SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F39SA
Tau Wae MS27467T21F39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F39SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T21F39SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F39PLC
MS27467T21F39PLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 39POS STRGHT PINS
I roto i te taonga: 1839 pcs
Tikiake: MS27467T21F39PLC.pdf
RFQ
MS27467T21F39S
MS27467T21F39S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1340 pcs
Tikiake: MS27467T21F39S.pdf
RFQ
MS27467T21F39SA-LC
MS27467T21F39SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F39SA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T21F39S.pdf
MS27467T21F39SC
MS27467T21F39SC
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T21F39SC.pdf
MS27467T21F39SAL
MS27467T21F39SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE