MS27467T21F16SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F16SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21F16SC-LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F16SC-LC
Tau Wae MS27467T21F16SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F16SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37052 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F16SD
MS27467T21F16SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 16C 16#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1382 pcs
Tikiake: MS27467T21F16SD.pdf
RFQ
MS27467T21F16SB-CGMSS3
MS27467T21F16SB-CGMSS3
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: MS27467T21F16SB-CGMSS3.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 1336 pcs
Tikiake: MS27467T21F16SD.pdf
MS27467T21F16SC
MS27467T21F16SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F16SC.pdf
MS27467T21F16SB
MS27467T21F16SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T21F16SB.pdf
Tikiake: MS27467T21F16SB.pdf
MS27467T21F16SC-LC
MS27467T21F16SC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE