MS27467T21F16S
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F16S
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T21F16S.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F16S
Tau Wae MS27467T21F16S Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1704 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T21F16S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F16PC-LC
MS27467T21F16PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 2299 pcs
Tikiake: MS27467T21F16PC-LC.pdf
RFQ
MS27467T21F16S
MS27467T21F16S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1089 pcs
Tikiake: MS27467T21F16S.pdf
RFQ
MS27467T21F16PLC
MS27467T21F16PLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 16POS STRGHT PINS
Tikiake: MS27467T21F16PLC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
MS27467T21F16S-LC
MS27467T21F16S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F16S-LC.pdf
MS27467T21F16S-LC
MS27467T21F16S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F16S-LC.pdf
MS27467T21F16S
MS27467T21F16S
Tikiake: MS27467T21F16S.pdf
MS27467T21F16PD
MS27467T21F16PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21F16PD.pdf
MS27467T21F16S-US
MS27467T21F16S-US
Whakaahuatanga: LJT 16C 16#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T21F16S-US.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F16PD.pdf
MS27467T21F16S-CGMSS3
MS27467T21F16S-CGMSS3
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT
Tikiake: MS27467T21F16S-CGMSS3.pdf
MS27467T21F16PL
MS27467T21F16PL
Tikiake: MS27467T21F16PL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel