MS27467T21F16PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F16PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21F16PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F16PAL
Tau Wae MS27467T21F16PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2044 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F16PAL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T21F16PAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F16PA
MS27467T21F16PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1302 pcs
Tikiake: MS27467T21F16PA.pdf
RFQ
MS27467T21F16PB
MS27467T21F16PB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1441 pcs
Tikiake: MS27467T21F16PB.pdf
RFQ
MS27467T21F16PC
MS27467T21F16PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T21F16PC.pdf
Tikiake: MS27467T21F16PA.pdf
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Tikiake: MS27467T21F16PB.pdf
MS27467T21F16P
MS27467T21F16P
Tikiake: MS27467T21F16P.pdf
MS27467T21F16PB-LC
MS27467T21F16PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F16PB-LC.pdf
MS27467T21F16PA-LC
MS27467T21F16PA-LC
Tikiake: MS27467T21F16PA-LC.pdf