MS27467T21F11SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F11SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21F11SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F11SAL
Tau Wae MS27467T21F11SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2224 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F11SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T21F11SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F11SA
MS27467T21F11SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1334 pcs
Tikiake: MS27467T21F11SA.pdf
RFQ
MS27467T21F11SC
MS27467T21F11SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1746 pcs
Tikiake: MS27467T21F11SC.pdf
RFQ
MS27467T21F11SA-LC
MS27467T21F11SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F11SA-LC.pdf
MS27467T21F11S
MS27467T21F11S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake: MS27467T21F11S.pdf
I roto i te taonga: 918 pcs
Tikiake: MS27467T21F11SA.pdf
MS27467T21F11SB
MS27467T21F11SB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Tikiake: MS27467T21F11SB.pdf