MS27467T21F11PB
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F11PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21F11PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F11PB
Tau Wae MS27467T21F11PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1230 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F11PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37017
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F11PC
MS27467T21F11PC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1845 pcs
Tikiake: MS27467T21F11PC.pdf
RFQ
MS27467T21F11PB
MS27467T21F11PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP