MS27467T21F11P
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F11P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21F11P.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F11P
Tau Wae MS27467T21F11P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1349 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37014
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F11J
MS27467T21F11J
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1843 pcs
Tikiake: MS27467T21F11J.pdf
RFQ
MS27467T21F11P-CGMSA
MS27467T21F11P-CGMSA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
I roto i te taonga: 632 pcs
Tikiake: MS27467T21F11P-CGMSA.pdf
RFQ
MS27467T21F11J-LC
MS27467T21F11J-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2837 pcs
Tikiake: MS27467T21F11J-LC.pdf
MS27467T21F11P-UWHST4
MS27467T21F11P-UWHST4
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#12 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21F11P-UWHST4.pdf
MS27467T21F11HC-LC
MS27467T21F11HC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F11HC-LC.pdf
MS27467T21F11JA
MS27467T21F11JA
Tikiake: MS27467T21F11JA.pdf
MS27467T21F11P-LC
MS27467T21F11P-LC
Tikiake: MS27467T21F11P-LC.pdf
MS27467T21F11P
MS27467T21F11P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F11P.pdf
MS27467T21F11JC-LC
MS27467T21F11JC-LC
Tikiake: MS27467T21F11JC-LC.pdf
MS27467T21F11P-UW
MS27467T21F11P-UW
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: MS27467T21F11P-UW.pdf
MS27467T21F11P
MS27467T21F11P
Tikiake: MS27467T21F11P.pdf
MS27467T21F11JC
MS27467T21F11JC
Tikiake: MS27467T21F11JC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel