MS27467T21B41SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B41SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21B41SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B41SD
Tau Wae MS27467T21B41SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1393 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B41SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36980
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B41SD
MS27467T21B41SD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP