MS27467T21B41PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B41PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21B41PD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B41PD
Tau Wae MS27467T21B41PD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1278 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B41PD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36973
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A