MS27467T21B41PAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B41PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS
Ngā Rauemi: MS27467T21B41PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B41PAL
Tau Wae MS27467T21B41PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2466 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B41PAL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa SMS27467T21B41PAL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T21B41PAL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.642" (41.71mm)
Ko te Hononga Nuturu Cadmium Hoahoa Whakapā Thermoplastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B41PALC
MS27467T21B41PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS
I roto i te taonga: 2046 pcs
Tikiake: MS27467T21B41PALC.pdf
RFQ
MS27467T21B41PB
MS27467T21B41PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1240 pcs
Tikiake: MS27467T21B41PB.pdf
RFQ
MS27467T21B41P
MS27467T21B41P
Tikiake: MS27467T21B41P.pdf
MS27467T21B41PA
MS27467T21B41PA