MS27467T21B39SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T21B39SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B39SA
Tau Wae MS27467T21B39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1687 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B39SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T21B39SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B39S
MS27467T21B39S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake: MS27467T21B39S.pdf
RFQ
MS27467T21B39SA
MS27467T21B39SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1349 pcs
Tikiake: MS27467T21B39SA.pdf
RFQ
MS27467T21B39SALC
MS27467T21B39SALC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE