MS27467T21B39PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B39PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21B39PC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B39PC-LC
Tau Wae MS27467T21B39PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1503 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B39PC-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-39
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36951 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 39
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (2), 20 (37) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B39PD-LC
MS27467T21B39PD-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
I roto i te taonga: 1455 pcs
Tikiake: MS27467T21B39PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T21B39PD
MS27467T21B39PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake: MS27467T21B39PD.pdf
RFQ
Tikiake: MS27467T21B39PD.pdf
MS27467T21B39PC
MS27467T21B39PC
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21B39PC.pdf
MS27467T21B39PALC
MS27467T21B39PALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Tikiake: MS27467T21B39PALC.pdf
MS27467T21B39PCL
MS27467T21B39PCL
Tikiake: MS27467T21B39PCL.pdf