MS27467T21B16SC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B16SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21B16SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B16SC-LC
Tau Wae MS27467T21B16SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2106 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B16SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36914 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B16SC
MS27467T21B16SC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4012 pcs
Tikiake: MS27467T21B16SC.pdf
RFQ
MS27467T21B16SC-LC
MS27467T21B16SC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 5681 pcs
Tikiake: MS27467T21B16SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T21B1P
MS27467T21B1P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 79POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21B1P.pdf
MS27467T21B16SB
MS27467T21B16SB
Tikiake: MS27467T21B16SB.pdf
Tikiake: MS27467T21B16SC.pdf
MS27467T21B16SB-LC
MS27467T21B16SB-LC