MS27467T21B16PC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B16PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21B16PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B16PC
Tau Wae MS27467T21B16PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1671 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B16PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36906
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B16PB
MS27467T21B16PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1482 pcs
Tikiake: MS27467T21B16PB.pdf
RFQ
MS27467T21B16PN
MS27467T21B16PN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1883 pcs
Tikiake: MS27467T21B16PN.pdf
RFQ
MS27467T21B16PC
MS27467T21B16PC
Tikiake: MS27467T21B16PC.pdf
MS27467T21B16PC-LC
MS27467T21B16PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE