MS27467T21B16PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B16PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21B16PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B16PA
Tau Wae MS27467T21B16PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1631 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B16PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36902
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B16PB
MS27467T21B16PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1482 pcs
Tikiake: MS27467T21B16PB.pdf
RFQ
MS27467T21B16PA-LC
MS27467T21B16PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 1722 pcs
Tikiake: MS27467T21B16PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T21B16PA
MS27467T21B16PA
Tikiake: MS27467T21B16PA.pdf
MS27467T21B16P-LC
MS27467T21B16P-LC
Tikiake: MS27467T21B16P-LC.pdf
MS27467T21B16PA
MS27467T21B16PA
Tikiake: MS27467T21B16PA.pdf
MS27467T21B16PA-LC
MS27467T21B16PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21B16PB.pdf
MS27467T21B16P
MS27467T21B16P
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS27467T21B16P.pdf
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Tikiake: MS27467T21B16P-LC.pdf
Tikiake: MS27467T21B16P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel