MS27467T21B11SL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B11SL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21B11SL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B11SL
Tau Wae MS27467T21B11SL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3075 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B11SL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T21B11SL Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B11SCL
MS27467T21B11SCL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2134 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SCL.pdf
RFQ
MS27467T21B11SLC
MS27467T21B11SLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations