MS27467T21B11SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B11SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21B11SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B11SC-LC
Tau Wae MS27467T21B11SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2523 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B11SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36889 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B11SC
MS27467T21B11SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 870 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SC.pdf
RFQ
MS27467T21B11SCL
MS27467T21B11SCL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2134 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SCL.pdf
RFQ
MS27467T21B11SB-LC
MS27467T21B11SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2466 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SB-LC.pdf
MS27467T21B11SD
MS27467T21B11SD
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 750 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SD.pdf
MS27467T21B11SC-LC
MS27467T21B11SC-LC
Tikiake: MS27467T21B11SC-LC.pdf