MS27467T21B11SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T21B11SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 980 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B11SA
Tau Wae MS27467T21B11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 980 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B11SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T21B11SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B11SB
MS27467T21B11SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1163 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SB.pdf
RFQ
MS27467T21B11S
MS27467T21B11S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 895 pcs
Tikiake: MS27467T21B11S.pdf
RFQ
MS27467T21B11SAL
MS27467T21B11SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2395 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SAL.pdf
MS27467T21B11SALC
MS27467T21B11SALC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
Tikiake: MS27467T21B11SALC.pdf
Tikiake: MS27467T21B11S.pdf
MS27467T21B11SA
MS27467T21B11SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T21B11SA.pdf
MS27467T21B11PD
MS27467T21B11PD
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21B11PD.pdf
MS27467T21B11SA-LC
MS27467T21B11SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
MS27467T21B11SA
MS27467T21B11SA
I roto i te taonga: 956 pcs
Tikiake: MS27467T21B11SA.pdf
MS27467T21B11S-LC
MS27467T21B11S-LC
Tikiake: MS27467T21B11S-LC.pdf
MS27467T21B11SA-LC
MS27467T21B11SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel