MS27467T19Z32BA
MS27467T19Z32BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1299 pcs
Tikiake: MS27467T19Z32BA.pdf
RFQ
MS27467T19Z32SA-LC
MS27467T19Z32SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 1263 pcs
Tikiake: MS27467T19Z32SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T19Z32P
MS27467T19Z32P
Whakaahuatanga: 8LT 32C 32#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T19Z32P.pdf
MS27467T19Z11S
MS27467T19Z11S
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T19Z11S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel