MS27467T19B11SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19B11SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19B11SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19B11SC-LC
Tau Wae MS27467T19B11SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1579 pcs Pepa Raraunga MS27467T19B11SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36740 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19B11SL
MS27467T19B11SL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
I roto i te taonga: 2190 pcs
Tikiake: MS27467T19B11SL.pdf
RFQ
MS27467T19B11SC-LC
MS27467T19B11SC-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1629 pcs
Tikiake: MS27467T19B11SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11SC
MS27467T19B11SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T19B11SC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T19B11SC.pdf
MS27467T19B11SB
MS27467T19B11SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T19B11SB.pdf
MS27467T19B11SD-LC
MS27467T19B11SD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T19B11SD-LC.pdf
MS27467T19B11SLC
MS27467T19B11SLC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T19B11SLC.pdf
MS27467T19B11SB-LC
MS27467T19B11SB-LC
Tikiake: MS27467T19B11SB-LC.pdf
MS27467T19B11SC-LC
MS27467T19B11SC-LC
MS27467T19B11SD
MS27467T19B11SD
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T19B11SD.pdf
Tikiake: MS27467T19B11SD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel