MS27467T19B11PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19B11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T19B11PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19B11PA
Tau Wae MS27467T19B11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1651 pcs Pepa Raraunga MS27467T19B11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T19B11PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19B11P-UHST3
MS27467T19B11P-UHST3
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
I roto i te taonga: 1131 pcs
Tikiake: MS27467T19B11P-UHST3.pdf
RFQ
MS27467T19B11PB
MS27467T19B11PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1176 pcs
Tikiake: MS27467T19B11PB.pdf
RFQ
MS27467T19B11P
MS27467T19B11P
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Tikiake: MS27467T19B11P.pdf
MS27467T19B11PA
MS27467T19B11PA
Tikiake: MS27467T19B11PA.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T19B11P.pdf
MS27467T19B11PA-LC
MS27467T19B11PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T19B11PA-LC.pdf
MS27467T19B11P-LC
MS27467T19B11P-LC
Tikiake: MS27467T19B11P-LC.pdf
Tikiake: MS27467T19B11PB.pdf
MS27467T19B11P-UWHST4
MS27467T19B11P-UWHST4
Tikiake: MS27467T19B11P-UWHST4.pdf
MS27467T19B11PA
MS27467T19B11PA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS27467T19B11PA
Tikiake: MS27467T19B11PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel