MS27467T17F26SBL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T17F26SBL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T17F26SBL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T17F26SBL
Tau Wae MS27467T17F26SBL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2335 pcs Pepa Raraunga MS27467T17F26SBL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T17F26SBL Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.406" (35.71mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T17F26SC-LC
MS27467T17F26SC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 1889 pcs
Tikiake: MS27467T17F26SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T17F26SB
MS27467T17F26SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1484 pcs
Tikiake: MS27467T17F26SB.pdf
RFQ
MS27467T17F26SB-LC
MS27467T17F26SB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Tikiake: MS27467T17F26SB-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT