MS27467T17F26SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T17F26SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T17F26SA-LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T17F26SA-LC
Tau Wae MS27467T17F26SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2085 pcs Pepa Raraunga MS27467T17F26SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36622 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.406" (35.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T17F26SAL
MS27467T17F26SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 2936 pcs
Tikiake: MS27467T17F26SAL.pdf
RFQ
MS27467T17F26S-UTHST2
MS27467T17F26S-UTHST2
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1142 pcs
Tikiake: MS27467T17F26S-UTHST2.pdf
RFQ
MS27467T17F26SB
MS27467T17F26SB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tikiake: MS27467T17F26SB.pdf
MS27467T17F26SA
MS27467T17F26SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T17F26SA.pdf
MS27467T17F26SB-LC
MS27467T17F26SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Tikiake: MS27467T17F26SB-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T17F26SB.pdf
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26SA-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Tikiake: MS27467T17F26SA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T17F26SA.pdf
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26S-UTHST3
MS27467T17F26S-UTHST3
Tikiake: MS27467T17F26S-UTHST3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel