MS27467T17B26SC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T17B26SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T17B26SC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T17B26SC-LC
Tau Wae MS27467T17B26SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2174 pcs Pepa Raraunga MS27467T17B26SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36522 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.406" (35.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T17B26SL
MS27467T17B26SL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 2954 pcs
Tikiake: MS27467T17B26SL.pdf
RFQ
MS27467T17B26SD
MS27467T17B26SD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1435 pcs
Tikiake: MS27467T17B26SD.pdf
RFQ
MS27467T17B26SC-LC
MS27467T17B26SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Tikiake: MS27467T17B26SC-LC.pdf
MS27467T17B26SB-LC
MS27467T17B26SB-LC