MS27467T17B26PD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T17B26PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T17B26PD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T17B26PD
Tau Wae MS27467T17B26PD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1772 pcs Pepa Raraunga MS27467T17B26PD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36516
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T17B26PC-LC
MS27467T17B26PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 5577 pcs
Tikiake: MS27467T17B26PC-LC.pdf
RFQ
MS27467T17B26PD-LC
MS27467T17B26PD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 5381 pcs
Tikiake: MS27467T17B26PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T17B26PD-LC
MS27467T17B26PD-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology