MS27467T15F19SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15F19SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15F19SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15F19SD
Tau Wae MS27467T15F19SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1772 pcs Pepa Raraunga MS27467T15F19SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36405
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A