MS27467T15F19SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15F19SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T15F19SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15F19SAL
Tau Wae MS27467T15F19SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3105 pcs Pepa Raraunga MS27467T15F19SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T15F19SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15F19SB
MS27467T15F19SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2118 pcs
Tikiake: MS27467T15F19SB.pdf
RFQ
MS27467T15F19SBL
MS27467T15F19SBL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2400 pcs
Tikiake: MS27467T15F19SBL.pdf
RFQ
MS27467T15F19S
MS27467T15F19S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T15F19S.pdf
MS27467T15F19SA-LC
MS27467T15F19SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15F19SA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T15F19S.pdf
MS27467T15F19SA
MS27467T15F19SA
Tikiake: MS27467T15F19SA.pdf
MS27467T15F19SALC
MS27467T15F19SALC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
Tikiake: MS27467T15F19SALC.pdf