MS27467T15F19PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15F19PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15F19PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15F19PB
Tau Wae MS27467T15F19PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1414 pcs Pepa Raraunga MS27467T15F19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36395
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15F19PB
MS27467T15F19PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake: MS27467T15F19PB.pdf
RFQ
MS27467T15F19PC
MS27467T15F19PC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1319 pcs
Tikiake: MS27467T15F19PC.pdf
RFQ
MS27467T15F19PBL
MS27467T15F19PBL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15F19PBL.pdf
MS27467T15F19PA
MS27467T15F19PA