MS27467T15F18SBL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15F18SBL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T15F18SBL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15F18SBL
Tau Wae MS27467T15F18SBL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2258 pcs Pepa Raraunga MS27467T15F18SBL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T15F18SBL Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15F18SC
MS27467T15F18SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 2502 pcs
Tikiake: MS27467T15F18SC.pdf
RFQ
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1480 pcs
Tikiake: MS27467T15F18SB.pdf
RFQ