MS27467T15F18PD-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15F18PD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T15F18PD-LC.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15F18PD-LC
Tau Wae MS27467T15F18PD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2121 pcs Pepa Raraunga MS27467T15F18PD-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36377 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15F18PC-LC
MS27467T15F18PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
I roto i te taonga: 2119 pcs
Tikiake: MS27467T15F18PC-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F18PD-LC
MS27467T15F18PD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1819 pcs
Tikiake: MS27467T15F18PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F18PD
MS27467T15F18PD
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T15F18PD.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP